Con-Coil

Preparat do czyszczenia skraplaczy, elektrofiltrów oraz innych powierzchni metalowych. Rozjaśnia i nabłyszcza.

Con-Coil środek czyszczący i rozjaśniający do skraplaczy i elektronicznych filtrów powietrza

UWAGA! Produkcja preparatu Con-Coil została tymczasowo wstrzymana. Do czasu ponownego pojawienia się w sprzedaży polecamy preparat Renewz.


Zobacz Renewz w sklepie.


Działanie

  • czyszczący, rozjaśniający, nabłyszczający
  • usuwa organiczne cząstki stałe, brud, kurz, osady, rdzę, tlenki, kamień

Przeznaczenie

  • skraplacze
  • elektroniczne filtry powietrza
  • powierzchnie miedziane, mosiężne i aluminiowe

Zalety

  • najsilniejszy na rynku, kwasowy, pianowy
  • doskonale usuwa wszelkie organiczne zanieczyszczenia stałe np. resztki owadów, pyłki roślinne, trawę, pióra, sierść itp.
  • koncentrat - do 22,8 l gotowego do użycia płynu

Szczegółowy opis

Najsilniejszy na rynku, kwasowy preparat do czyszczenia i rozjaśniania skraplaczy lamelowych a także innych powierzchni miedzianych, mosiężnych i aluminiowych. Doskonale sprawdza się również w myciu elektrofiltrów, które podczas czyszczenia  tradycyjnego - strumieniem rozpylanego pod ciśnieniem płynu - łatwo mogą zostać uszkodzone.

 

Silna, powierzchniowo czynna piana Con-Coil gruntownie penetruje przestrzenie między lamelami skraplacza. Rozpuszcza wszelkiego rodzaju organiczne cząstki stałe, ograniczające przedmuch powietrza, umożliwiając spłukanie całego zanieczyszczenia wodą. Skutecznie i szybko usuwa - nawet z niedostępnych obszarów - brud, puch topoli i inne pyłki roślin, trawę, resztki owadów, pióra, sierść a także rdzę i tlenki. W 5 minut pozostawia powierzchnie całkowicie czyste a ponadto rozjaśnione i nabłyszczone.

 

Usunięcie zanieczyszczeń, stanowiących powłokę izolacji cieplnej, poprawia wydajność chłodniczą urządzeń, ogranicza pobór energii, zmniejsza awaryjność urządzeń oraz wydłuża ich całkowity okres eksploatacji.

 

Con-Coil nie uszkadza czyszczonych powierzchni i może być bezpiecznie stosowany na miedzi oraz aluminium – pod warunkiem używania w zgodzie z instrukcją. Nie należy go jednak stosować do mycia parowników oraz elementów klimatyzacji bytowej. Dzięki postaci koncentratu jest ekonomiczny w użyciu.

Stosowanie

Preparat dostępny jest w formie koncentratu. Przeznaczony jest do mycia niskociśnieniowego – w rozcieńczeniu lub bezpośrednio. Wymaga spłukania.


Koncentrat Con-Coil – proporcje rozcieńczania oraz ilość gotowego płynu:
Zastosowanie Proporcje Gotowy płyn
Lekko i średnio zabrudzone skraplacze bez rozcieńczania lub 1:5 22,8 l
Mocno zabrudzone skraplacze 1:3 15,2 l
Inne powierzchnie bez rozcieńczania 3,8 l

Opakowania

Jednostkowe Zbiorcze
Koncentrat 3,8 l 4 szt.

UWAGA! Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Warunkiem zakupu jest podanie numeru REGON (np. w trakcie składania zamówienia w polu "dodatkowe uwagi" lub w dowolny inny sposób).

Atesty, dopuszczenia

Atest PZH.

Wróć